Міжнародна медична громада зібралась у Харкові

 
Добавлено: 2015-04-29 11:57:36 Новости Промышленность
ПАТ “Хорольський МКК ДП" став одним зі спонсорів Української науково-практичної конференції лікарів-педіатрів
 

ПАТ “Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» став одним зі спонсорів  Української науково-практичної конференції лікарів-педіатрів з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування дітей з соматичною патологією».

Цьогоріч конференція присвячена 210-й річниці Харківського національного медичного університету і проведена в його стінах на кафедрі педіатрії.  Під час заходу Хорольський партнер ділився з бажаючими інформацією про власну продукцію, яка не має аналогів у секторі дитячого харчування вітчизняного товаровиробника, та з радістю відповідали на запитання гостей стенду комбінату.  

Завдяки формату заходу, який відбувся за організаційного сприяння ТОВ «СТ АРТРЕЙД», різноманітності кафедр і тем доповідей медичної громадськості, конференція зібрала понад три сотні присутніх. Серед  загалу слухачів наукові співробітники, лікарідитячих стаціонарів та дитячих поліклінік України, керівники закладів і установ охорони здоров'я міста та області. Доповідачі представляли більшість регіонів країни і ближнього зарубіжжя.Всього за сім годин заходу викладено 42 доповіді згідно заявленої тематики конференції.

Cеред медичних представників виявлена значна зацікавленість доасортименту преміум-лінійки дитячих продуктів Хорольськогомолококомбінату –  сухі молочні та молочно-зернові суміші ТМ «Малютка Premium». Головна причина - добра переносимістьсумішей та їх доступне цінове позиціонування.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты