Медреформа в Гадячі: 76% підписаних декларацій та надбавки за якісну роботу

 
Добавлено: 2018-11-12 09:49:02 Новости Государство и Организации
У 2018 році в Україні стартувала реформа первинної ланки медичної допомоги.
 

Станом на 8 листопада Полтавщина перебуває на 2 місці серед областей України за кількістю підписаних декларацій.

Згідно з даними дослідження на початок листопада, в Гадяцькому районі (включно з райцентром) підписали декларації з лікарями первинної ланки 39,5 тис. осіб. Тобто 3 з 4 жителів району обрали лікаря.  Єдиний комунальний заклад сімейної медицини – районний Центр ПМСД – успішно автономізувався – підписав договір із НСЗУ ще у першу хвилю та вже з липня почав отримувати кошти у новий спосіб.

Важливим аспектом впровадження реформи є місцеві стимули – заходи, які стосуються особисто лікарів та їх мотивації працювати. Фахівці Інституту аналітики та адвокації з’ясували, що у Гадяцькому районі діє програма стимулів для медичних працівників на 2017-2020 рр. Для реалізації заходів програми упродовж чотирьох років хочуть витратити 4,5 млн грн. Кошти спрямують на:

  • підвищення кваліфікації медичних працівників;
  • збільшення заробітної плати сімейним лікарям;
  • надбавки за якісну роботу.

Додатково запланували відшкодувати вартість оренди житла медикам у межах міста та району. У  2017 році понад 200 тис. грн витратили на виплату підвищеної зарплати лікарям загальної практики – сімейної медицини та надбавки за якість виконаної роботи працівникам КЗ «Гадяцький ЦПМСД». У 2018 році на всі заходи місцевих стимулів передбачили більше 1 млн грн.

Довідково: Ця стаття була підготовлена в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Інститут аналітики та адвокації» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты